Zsírégető edzés Varró Krisztával 3.
61 percedzésidő
Zsírégetőtípus
Nehézerősség
380-530felhasznált kalória*
Nézz bele az edzésbe
Regisztráció
Edző: Varró Kriszta
Eszközök: szőnyeg, kézi súlyzó
Helyettesítő eszköz: törölköző, 2db fél literes palack vízzel megtöltve
Tipp:
Ez Varró Kriszta harmadik zsírégető tornája, ami már nehézre van hangolva. Több mint 1 órás edzés, aminek biztosan érezni fogod a hatását.
Ez Varró Kriszta harmadik zsírégető tornája, ami már nehézre van hangolva. Több mint 1 órás edzés, aminek biztosan érezni fogod a hatását.

A videó lejátszásához Bérlet vásárlása szükséges.
Ha kétségei vannak, kérje ki kezelőorvosa véleményét.Amennyiben a gyakorlatok végzése közben szédül, légzési zavarok, éles fájdalom lép fel, a gyakorlatot azonnal hagyja abba. Ha a fájdalom, rosszullét nem múlik, forduljon sürgősen orvoshoz.
Az aerobic típusú órákat nagy számban olyan hölgyek látogatják, akiknek a célja a meglévő zsírszövet csökkentése, a fogyasztás. A rendszeres aerobik tréning lehetőséget ad e cél elérésére. A szervezet, 45 - 50 perc kis, közepes intenzitású mozgás után a munkavégzéshez szükséges energiát főként zsírból nyeri, ezért a zsírégető órán a terhelés ideje alatt a résztvevők pulzusszámát a maximális pulzusszám 60 – 70 %-a (zsírégető zóna) közötti tartományban szükséges tartani, hogy elkerüljük a szervezet idő előtti elfáradását. Ennek megvalósulásáért szükséges a tréning során többször a pulzusszám ellenőrzése. Pulzusmérő órák segítségével az egyén optimális terhelése érhető el, ami pontos visszajelzést ad a résztvevők aktuális állapotáról. Az óra gyakorlatanyaga lépéseket, lépéskombinációkat, közepes intenzitású alap koreográfiát is tartalmazhat.